Info I tüüpi diabeetikutele

Töökindel, näidud iga 5 minuti järel.

Traditsiooniliste glükoosimonitoridega näeme küll üksikuid veresuhkru näite päeva jooksul, kuid mitmed glükoosimuutused ööpäevavältel jäävad siiski varjatuks ja märkamatuks.

Mask Group 358

Pisike seade, mis pakub diskreetsust

CGM seadmed võimaldavad näha reaalajas kogu ööpäeva vältel glükoositaseme muutusi. Tänu CGM seadme kasutamisele, saavad diabeetikud oluliselt selgema pildi enda veresuhkru kõikumistest päeva jooksul, mis neid kõikumisi põhjustab ning võimaluse varakult ja õigeaegselt reageerida veresuhkru normaliseerimiseks.

Tänu pidevatele andmetele saab kiirelt ja lihtsalt igal ajahetkel kontrollida enda veresuhkru näitu ilma, et oleks vaja võtta sõrmeotsast vereproov. Vereproovi võtmine on tihti tüütu, ebamugav ja valulik.

pexels-antoni-shkraba-5214966-extended

CGM kasutamise eelised I tüüpi diabeetikutele:

1
Reaalajas jälgimine
Parem kontroll enda veresuhkru tasemete üle.
2
Suurem diskreetsus igapäevaelus
Diabeetikutel on tänu CGM seadmele võimalik igal ajahetkel kontrollida enda glükoositaset.
3
Trendide varajane avastamine
AiDEX CGM aitab avastada veresuhkru tasemete trende, võimaldades varajast veresuhkru muutuse märkamist ja õigeaegset sekkumist, et ennetada veresuhkru kontrolli alt väljumist.
4
Hüpoglükeemia riski vähenemine
Pidev jälgimine vähendab hüpoglükeemia riski, andes varakult märku, kui glükoositasemed on madalaks langemas.
5
Insuliini parem haldamine
CGM aitab optimeerida insuliini annuseid, pakkudes andmeid selle kohta, kuidas erinevad tegurid päeva jooksul veresuhkrut mõjutavad.
6
Elukvaliteedi paranemine
Stabiilsema glükoositaseme korral võivad tüüp 1 diabeetikud kogeda paremat elukvaliteeti, kuna saavad vältida äärmuslikke veresuhkru kõikumisi ja sellega seotud tüsistusi.
7
Isikupärastatud ravikuurid
CGM-andmed võimaldavad tervishoiuspetsialistidel luua ja täiustada raviskeeme, käsitledes iga inimese ainulaadseid ning pakkuda ravi lähtudes personaalsetest andmetest.
8
Vähem sagedased sõrmeotsa glükoosimõõtmised
CGM vähendab vajadust sagedaste sõrmeotsa veretestiga mõõtmiste järele, muutes glükoosi jälgimise mugavamaks ja vähendades ebamugavust diabeetikute igapäevaelus.
9
Kaugjälgimine
Hooldajad või tervishoiutöötajad saavad jälgida glükoositasemeid eemalt, pakkudes patsientidele täiendavat tuge ja õigeaegset sekkumist.
10
A1C taseme paranemine
Regulaarne CGM kasutamine on seotud parema glükeemilise kontrolliga, mis viib pikemaajaliste tulemuste ja madalama A1C tasemeni.
11
Suurenenud enesekindlus
CGM annab 1 tüübi diabeetikutele kindlustunde ja turvatunde oma seisundi haldamisel, aidates kaasa paremale vaimsele heaolule.