Pood

Aidex – Täpne ja turvaline CGM seade

Aidexi CGM seadmed ületavad traditsioonilise diabeedihalduse piirid, pakkudes lisaks täpsele veresuhkru jälgimisele ka terviklikku toetust juba hea tervise juures olevatele inimestele, aga ka ülekaaluga võitlejatele. Meie seadmed annavad olulist tagasisidet toitumise, une ja füüsilise aktiivsuse mõjust veresuhkru tasemele, mis on hädavajalik kaalulangetamise eesmärkide saavutamisel ja üleüldise tervise parandamisel.

Meie e-pood pakub laia valikut tellimusvõimalusi, alates tutvumispakettidest kuni pikaajaliste lahendusteni, et vastata iga kliendi individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

Mask Group 358

Paindlik tarne

Kohaletoimetamine ajastatakse automaatselt Teie esimese tellimuse kuupäeva alusel. Saate hõlpsalt oma kontol saadetiste kuupäevi hallata, et saada tarvikud siis, kui neid vajate.

Näide: kui tellite 10. juunil, töödeldakse uut tellimust automaatselt iga järgmise kuu või iga järgmise kvartali 10. kuupäeval. Selle teenuse peatamiseks või tühistamiseks peate lihtsalt oma kontole sisse logima ja klõpsama ühel nupul.

pexels-antoni-shkraba-5214966-extended

Seadistamiseks kulub vaid kaks minutit

Tellimine on sama kiire ja lihtne nagu iga tavalise tellimuse esitamine meie veebisaidil.

Lepingut pole vaja sõlmida, varjatud tasusid pole!

Aidex glükoosimonitor