Ülekaaluline

Langeta kaalu tervislikult veresuhku jälgimise abil

Stabiilne veresuhkur – väldi veresuhkru suuri kõikumisi, sest need põhjustavad isusid, ülesöömist ja kaalutõusu.

ulekaaluline-02

Miks on veresuhkru stabiilsus oluline

1
Hoidu liigsest insuliini tootmisest ja juba organismil rasva “põletada”
Veresuhkru kiire tõus põhjustab suuremas koguses insuliini vabanemist, mis soodustada rasva ladestumist kehas. Kui tarbime pidevalt toite mis meie veresuhkrut kiiresti tõstavad, siis toodab organism pidevalt suures koguses insuliini ja keha talletab järjepidevalt rasva. Seevastu stabiilne veresuhkru tase hoiab insuliini taseme madalamal ja aitab vältida rasva ladestumist ning soodustab rasvade “põlemist”. CGM aitab aru saada millised toidud tõstavad sinu veresuhkrut kiiresti ja millised mitte.
2
Aitab vältida isusid ja ülesöömist:
Kiire veresuhkru tõus ja langus võivad põhjustada tugevat näljatunnet ning isusid, eriti suhkru- ja rasvarikaste toitude järele. Need isud viivad ülesöömiseni, mis omakorda toob kaasa liigse kalorite tarbimise ja kehakaalu tõusu.
3
Ühtlane energiatase kogu päeva jooksul:
Stabiilne veresuhkru tase aitab hoida energiataset ühtlasena kogu päeva jooksul. Kui veresuhkur püsib stabiilne, on vähem tõenäoline, et tekivad energia- ja jõupuuduse hetked, mis ajendavad sööma rohkem kui vaja.
4
Parandab ainevahetust:
Kui veresuhkur kõigub vähem, toimib ka ainevahetus efektiivsemalt. Stabiilne veresuhkur võimaldab kehal paremini kasutada toidust saadud energiat ja seeläbi toetada kehakaalu langetamist.

Optimeeri oma toitumist veresuhkru jälgimise abil

Mõista, kuidas toit mõjutab sinu veresuhkrut ja tee tervislikumad valikud.

ulekaaluline-03

Toiduainete mõju meie organismile ja veresuhkrule on väga personaalne. Et mõista kuidas üks või teine toit sinu veresuhkrut mõjutab on CGM seadmed väärtuslikud tööriistad, mis aitavad inimestel jälgida oma veresuhkru taset reaalajas ja saada põhjalik ülevaade millised toiduained neile sobivad ja mis mitte.

Veresuhkru muutused pärast sööki: Kanna CGM seadet ja näed kuidas veresuhkru tase muutub pärast erinevate toitude söömist. CGM aitab mõista:

  1. Millised toidud ja toidukombinatsioonid põhjustavad kiiret veresuhkru tõusu (ei sobi sulle).
  2. Millised toidud ja toiduainekombinatsioonid aitavad hoida veresuhkru taseme stabiilsena (sobivad sulle).

Telli nüüd ja alusta teekonda tervislikuma mina poole!

Mis on CGM ja kuidas see aitab kaalu langetada?

Vaata videot ja saa teada, kuidas CGM aitab kaalu langetada!

Ülekaaluline

3 põhjust proovida CGM’i

  1. Teadlikkus: Saa täpne ülevaade oma veresuhkru tasemest ja õpi, kuidas see mõjutab sinu igapäevaelu.
  2. Enesekontroll: Võimalus iseseisvalt jälgida ja juhtida oma tervist.
  3. Mugavus: Lihtne kasutada ja saadaval ilma retseptita.
ulekaaluline-04

Loe meie klientide edulugusid!

Keiti. K

“Minu lapse 1. tüüpi diabeedi diagnoos oli meile kõigile suur šokk, kuid CGM-seade on muutnud meie elu palju lihtsamaks. Saan reaalajas jälgida tema veresuhkru taset ja saan teavitusi, kui veresuhkru tase läheb liiga kõrgele või madalale. See on andnud mulle suurema meelerahu, eriti öösel ja koolipäevadel, kui me pole koos. Tänu Aidex CGM seadmele tunnen end palju kindlamalt, teades, et saan oma lapse tervise eest hoolitseda isegi siis, kui ma pole füüsiliselt tema kõrval.”

Tiit. L

“Olen ülekaaluga võidelnud aastaid ja mul on olnud raskusi oma veresuhkru taseme kontrolli all hoidmisega. Aidex CGM-seade on olnud mulle suureks abiks, aidates mul mõista, kuidas erinevad toidud ja tegevused mõjutavad minu veresuhkru taset. See teadlikkus on aidanud mul teha tervislikumaid valikuid ja paremini järgida oma arsti soovitusi. Olen märganud, et mu üldine tervislik seisund on paranenud ja ning olen kaotanud 7 kg ja ka minu unekvaliteet on oluliselt paranenud. Olen tänulik, et mul on juurdepääs Aidex CGM seadmele, mis toetab minu terviseteekonda.”

Marika. A

“2. tüüpi diabeetikuna on minu jaoks oluline jälgida oma veresuhkru taset. CGM-seade on teinud selle protsessi palju lihtsamaks ja mugavamaks. Ma ei pea enam mitu korda päevas oma näppe torkima, vaid nüüd saan oma taset jälgida reaalajas ja valutult ning teha vajalikke kohandusi kohe, kui see on vajalik. Aidex CGM on andnud mulle tagasi kontrolli oma tervise üle ja on suurendanud minu elukvaliteeti.”

Lauri. R

“Olen alati püüelnud tervisliku eluviisi ja heaolu maksimeerimise poole. Just seetõttu on Aidex CGM-seade muutunud minu jaoks asendamatuks. See innovaatiline tehnoloogia on avardanud minu arusaamist sellest, kuidas mu keha reageerib erinevatele toiduainetele, füüsilisele koormusele ja stressile. Tänu Aidex CGM-ile olen saanud väärtuslikku teavet, mis aitab mul kohandada oma toitumist, treeningrežiimi ja elustiili nii, et veresuhkru tase püsiks optimaalsel tasemel. See teadlikkus on võimaldanud mul parandada oma üldist tervist ja liikuda lähemale oma eesmärgile saavutada parim võimalik füüsiline vorm. CGM on olnud hindamatu abiline minu teekonnal tervislikuma ja õnnelikuma elu poole.”

Ära oota!

Tee otsus tervema tuleviku nimel ja alusta kaalulangetust juba täna!

ulekaaluline-05

Korduma kippuvad küsimused

AiDEX glükoosimonitor (CGM) on seade, mis jälgib reaalajas ööpäevaringselt kandja veresuhkru taset.

Pideva glükoosimonitooringu süsteem (CGM) koosneb andurist, saatjast ja andmete vastuvõtjast (mobiilirakendus).

CGM paigaldamisel siseneb pisike andur läbi aplikaatori naha alla ja kinnitatakse naha välisküljele plaastriga. Paigaldamine on valutu, võtab mõned sekundid ja ei vaja arsti juhendamist.

Saatja hakkab edastama ööpäevaringselt iga 5 minuti järel anduri poolt mõõdetud glükoosinäite andmete vastuvõtjale (mobiilirakendusele).

See võimaldab näha kandjal enda glükoosikõverat ööpäevaringselt ning teha järeldusi erinevate tegurite mõjust enda veresuhkrutasemele ja tervisele.

Parem glükoosikontroll: CGM mõõdab pidevalt veresuhkru taset ja annab reaalajas tagasisidet, võimaldades paremini hallata veresuhkru kõikumisi. Stabiilne veresuhkur aitab vältida liigseid söömahooge ja hoida energiataset, mis omakorda aitab kaalulangetamisel.

Toidutaluvuse mõistmine: CGM võimaldab kasutajatel jälgida, kuidas erinevad toidud mõjutavad veresuhkru taset. See teave aitab teha tervislikumaid toiduvalikuid, mis ei põhjusta suuri veresuhkru kõikumisi, aidates vältida üleliigset kaloritarbimist ja kaalutõusu.

Motivatsioon ja järjepidevus: Pidev tagasiside veresuhkru taseme kohta on motiveeriv. Vaata kuidas tervislikud toiduvalikud ja füüsiline aktiivsus mõjutavad veresuhkru taset positiivselt ning loo endale tervislikud harjumused ning kaota kaalu.

Hüpoglükeemia ennetamine: Madala veresuhkru episoodid võivad tekitada tugevat nälga ja viia liigsöömise episoodideni. CGM aitab ennetada hüpoglükeemiat, andes kasutajale varajase hoiatuse, mis võimaldab võtta ennetavaid meetmeid ja hoida veresuhkru tase stabiilsena.

Isikupärastatud tervislik toitumine: CGM-i kasutamisel saadud andmete põhjal saab luua isikupärastatud toitumiskava, mis sobib kasutaja keha ja ainevahetusega. See aitab vältida veresuhkru kõikumist ja soodustab kaalu langust.

Tagasiside füüsilise aktiivsuse mõjust: Füüsiline aktiivsus mõjutab veresuhkru taset. CGM võimaldab kasutajatel jälgida, kuidas erinevad treeningud mõjutavad veresuhkru taset, see aitab optimeerida treeningkavasid, et saavutada paremaid kaalulangetamise tulemusi.

Parem unekvaliteet: Stabiilne veresuhkru tase võib aidata parandada une kvaliteeti, kuna veresuhkru kõikumised võivad häirida und. Parem uni on tugevlat seotud parema ainevahetuse ja kaalulangetamisega.

Ei. CGM seadme paigaldamine on kiire ja valutu. Seadmega on kaasas aplikaator, aplikaator sisetab seadme naha alla ja paigaldamist ei ole tunda.

Kui senson on paigaldatud käsivarrele, siis võib esimese päeva-paari jooksul tekkida ebamugavustunne, kuida üldiselt kaob see kiiresti.

Soovitame seadme alati paigaldada kõhule, sest nii ei jää see ette igapäevategevustele ja kuna kõhul on üldilselt rasvakiht suurem kui käsivarrel, siis seal ei esine ka ebamugavustunnet.

Aidex CGM koosneb kolmest osast: sensor, saatja ja mobiilirakendus.

Sensori eluiga on kuni 14 päeva. Senorit on vaja vahetada 14 päeva järel.

Saatja eluiga on kuni 4 aastat.

Jah, ujumine on lubatud kuni 30 minutit 24h jooksul ja kuni 1m sügavusel. Kui on soov minna pikemaks spasse või näiteks sukelduma, siis on mõistlik seade enne seda eemaldada.

Kõige lihtsam on teha seda läbi meie kodulehe:

Motivatsioon ja järjepidevus on kriitilised tegurid kaalulangetamisel. Läbi järjepideva CGM-i kasutamise ja tervislike harjumuste omandamise võivad esimsed tulemused tulla juba paari nädala jooksul.

Jah, andmeid saab läbi mobiilirakenduse jagada pereliikmete ja ka arstiga.

CGM võimaldab pidevat ja täpset glükoositaseme jälgimist, aidates paremini mõista, kuidas toitumine ja füüsiline aktiivsus mõjutavad veresuhkrut, mis omakorda soodustab teadlikumat ja efektiivsemat kaalulangetamist. See annab reaalajas tagasisidet, võimaldades koheselt kohandada toitumis- ja treeningkavasid ning vältida veresuhkru kõikumisest tingitud liigsöömist. Traditsioonilised meetodid pakuvad ainult hetkepilti glükoositasemest, kuid CGM-i kasutamine annab tervikliku ülevaate, mis aitab luua jätkusuutlikumaid terviseharjumusi.

CGM on seade, mida saab kasutada lühiajaliselt, et jälgida oma glükoositaset, teha sellest järeldusi ja õppida, kuidas toitumine ning elustiil mõjutavad veresuhkrut. Kui omandatud teadmisi rakendada, pole seadme pikaajaline kasutamine enam vajalik. Paari kuu kulu on kuni 200 eurot, mis on väga taskukohane, arvestades, et saadud teadmised ja terviseparendused kestavad kogu elu.

Ära oota!

Tee otsus tervema tuleviku nimel ja alusta kaalulangetust juba täna!