Kuidas Aidex CGM töötab?

Aidex CGM sensori ja saatja kasutusjuhend

See video näitab kuidas ja kuhu paigalgada sensor, kuidas ühendada sensor saatjaga ning saatja telefoniga.

Aidex CGM sensori ja saatja andmete jagamine

Selles videos õpetame teid AiDEXi glükoosiandmete jagamisel. Olenemata sellest, kas teil on vaja andmeid jagadalapsevanemale, reisivale pereliikmele või kellelegi, kes soovib teie terviseteekonda toetada, AiDEX tagab andmete tõrgeteta jagamise ühes ja samas rakenduses. Jääge ühenduses, seadke tervis esikohale ja tehke glükoosiandmete jälgimine ühiseks kogemuseks.

AiDEX CGM anduri ja saatja paigaldamine

Olenemata sellest, kas olete esmakordne kasutaja või vajate kiiret meeldetuletust, see video hõlmab kõike, mida peate teadma, et tagada täpne glükoosiseire. Alates anduri paigutamisest kuni saatja kinnitamise ja rakenduse sidumiseni.

AiDEX CGM monitori trendid ja teated

Selles videos tutvume AiDEXi avakuvaga, reaalajas glükoosinäitudega ja eesmärkide seadistamisega. Õppige konfigureerima hoiatusi, sealhulgas madala ja kõrge glükoosi hoiatusi, kiiresti tõusva ja langeva glükoosi teateid ja muud.

AiDEX CGM kalibreerimisnõuanded

Saage teada, kuidas AIDEX, tehases kalibreeritud pidev glükoosiseire (CGM) seade, tagab täpsed näitajad ilma käsitsi kalibreerimiseta. Avastage, milline on ajaline viivitus vere glükoosi ja interstitsiaalse vedeliku taseme vahel ning milline on aeg-ajalt vajalik kalibreerimine. Lihtsustame ISO 15197 – 2013 suuniseid, selgitame 20 mg/dl või 20% reeglit ja juhatame teid kalibreerimisprotsessi, käsitledes optimaalsete tulemuste saavutamiseks olulisi kaalutlusi.

AiDEX CGM app

Samm-sammulise juhendi Aidexi anduri ja rakenduse paigaldamiseks! Selles põhjalikus õpetuses käsitleme kõike, mida peate teadma, alates rakenduse allalaadimisest Apple Store’ist ja Google Play’st kuni konto loomise ja seadete konfigureerimiseni. Samuti käsitleme tavalisi küsimusi ja anname näpunäiteid veaotsingu kohta.