Klientide tagasiside

Keiti. K

“Minu lapse 1. tüüpi diabeedi diagnoos oli meile kõigile suur šokk, kuid CGM-seade on muutnud meie elu palju lihtsamaks. Saan reaalajas jälgida tema veresuhkru taset ja saan teavitusi, kui veresuhkru tase läheb liiga kõrgele või madalale. See on andnud mulle suurema meelerahu, eriti öösel ja koolipäevadel, kui me pole koos. Tänu Aidex CGM seadmele tunnen end palju kindlamalt, teades, et saan oma lapse tervise eest hoolitseda isegi siis, kui ma pole füüsiliselt tema kõrval.”

Tiit. L

“Olen ülekaaluga võidelnud aastaid ja mul on olnud raskusi oma veresuhkru taseme kontrolli all hoidmisega. Aidex CGM-seade on olnud mulle suureks abiks, aidates mul mõista, kuidas erinevad toidud ja tegevused mõjutavad minu veresuhkru taset. See teadlikkus on aidanud mul teha tervislikumaid valikuid ja paremini järgida oma arsti soovitusi. Olen märganud, et mu üldine tervislik seisund on paranenud ja ning olen kaotanud 7 kg ja ka minu unekvaliteet on oluliselt paranenud. Olen tänulik, et mul on juurdepääs Aidex CGM seadmele, mis toetab minu terviseteekonda.”

Marika. A

“2. tüüpi diabeetikuna on minu jaoks oluline jälgida oma veresuhkru taset. CGM-seade on teinud selle protsessi palju lihtsamaks ja mugavamaks. Ma ei pea enam mitu korda päevas oma näppe torkima, vaid nüüd saan oma taset jälgida reaalajas ja valutult ning teha vajalikke kohandusi kohe, kui see on vajalik. Aidex CGM on andnud mulle tagasi kontrolli oma tervise üle ja on suurendanud minu elukvaliteeti.”

Lauri. R

“Olen alati püüelnud tervisliku eluviisi ja heaolu maksimeerimise poole. Just seetõttu on Aidex CGM-seade muutunud minu jaoks asendamatuks. See innovaatiline tehnoloogia on avardanud minu arusaamist sellest, kuidas mu keha reageerib erinevatele toiduainetele, füüsilisele koormusele ja stressile. Tänu Aidex CGM-ile olen saanud väärtuslikku teavet, mis aitab mul kohandada oma toitumist, treeningrežiimi ja elustiili nii, et veresuhkru tase püsiks optimaalsel tasemel. See teadlikkus on võimaldanud mul parandada oma üldist tervist ja liikuda lähemale oma eesmärgile saavutada parim võimalik füüsiline vorm. CGM on olnud hindamatu abiline minu teekonnal tervislikuma ja õnnelikuma elu poole.”