Glükoosimonitori koostööpartner – Toitumisnõustaja, -terapeut ja koolitaja, Elis Nikolai-Vendla

Elis Nikolai-Vendla on toitumisnõustaja, toitumisterapeut ja koolitaja…aga eelkõige naine, kes on omal nahal tundnud ja kogenud, kuidas toitumine, üleüldine elustiil ja igapäevased valikuid enesetunnet, tervist ning elukvaliteeti mõjutavad.

Elis teab omast kogemusest, olles nooremas eas võidelnud aastaid ärevushäiretega, kui oluline tervis tegelikult on ja ka seda, et tihti hakkame tervisele rohkem mõtlema alles siis, kui midagi on valesti.
Just seetõttu on ta võtnud endale südameasjaks ja elutööks aidata ka teistel mõista, MIKS ja KUIDAS läbi tervisliku ja stabiilset veresuhkrut toetava toitumise iseenda eest hoolitseda ning olla nii füüsiliselt kui vaimselt terve ja tugev, energiline ning heas füüsilises vormis.

‘’Ma usun, et just teadlikkus ja mõistmine on peamine võti, küll aga on üksi selles tervisliku toitumise maailmas väga kerge ära eksida, sest infot on lihtsalt nii meeletult palju.’’

Sellest kõigest innustatuna tekkis idee luua just neid väärtusi kandev veebipõhine 8-nädalane veresuhkru tasakaalustamisel põhinev toitumisprogramm. ‘’Ma tõesti siiralt usun, et igaüks võiks selle programmi läbi teha. Teadmised toitumisest on vähemalt sama tähtsad kui teadmised matemaatikast, õigekirjast vms, aga kahjuks koolis neid teadmisi just väga põhjalikult ei õpetata.’’

Programmi on tänaseks läbinud tuhanded osalejad ning üks on kindel – teadlik veresuhkru tasakaalustamine võib teha imesid!

Liitu 08.07 algava veresuhkru tasakaalustamisel põhineva programmiga: https://toitumisnoustajapluss.ee/

Sooduskood ‘’veresuhkur20’’ annab põhiprogrammiga liitujatele 20% soodustuse.